Готівковий курс долара помітно зріс у обмінниках Москви і у деяких банках досяг психологічного рубежу у 100 рублів.

Центробанк Росії – "мегарегулятор", який може "забезпечити стабільність" на всіх ринках. Таку заяву у четвер, 13 червня, зробив речник Кремля Дмитро Пєсков, коментуючи санкції США щодо Московської біржі.

"Давайте виходити з тих заяв, які прозвучали з Центробанку. Власне, Центробанк – це мегарегулятор, він може забезпечити стабільність на всіх ринках, що і робиться", – сказав він жуналістам.

Відповідаючи на запитання, чи думає Росія над заходами у відповідь, прес-секретар Володимира Путіна зазначив: "Ми думаємо над діями, які найкращим чином відповідатимуть нашим інтересам".

Тим часом російські Telegram-канали пишуть, що готівковий курс долара помітно зріс у обмінниках Москви і у деяких банках вже досяг психологічного рубежу у 100 рублів.

Нагадаємо, 12 червня США запровадили потужний пакет фінансових санкцій проти 300 фізичних і юридичних осіб в Росії та в інших країнах, які допомагають військовій машині Кремля. У той же день Московська біржа оголосила про зупинку торгів доларами та євро з 13 червня. А вже сьогодні таке ж рішення прийняв Банк Росії.