Адам Кадиров виявився Мохьмадом, а на додачу він має два паспорти: за одним, його прізвище Кадиров, а за другим, - Мусаєв.

Син глави Чечні Адам Кадиров, призначений куратором МВС республіки, має інше ім'я, а також користується двома російськими паспортами на два різні прізвища. Про це повідомляє в Telegram новинний портал Агентство з посиланням на дані прикордонної служби РФ.

За одним паспортом Адама насправді звуть Мохьмад Рамзанович Кадиров, а за другим - Мохьмад Рамзанович Мусаєв. Кадиров за документом народився 24 листопада 2007 року, а Мусаєв - 25 листопада того ж року.

Під прізвищем Мусаєв за кордон літають й інші діти Кадирова: дочки Айшат, Каріна, Табарік, Хеді та сини Ахмат, Елі та Абдулах. Паспорт на те саме прізвище видано першій дружині Кадирова Медні. 

ЗМІ зазначає, що у всіх випадках вигадані особи родичів Рамзана Кадирова створені за однією схемою: використовуються реальні імена та інші персональні дані, але змінюється прізвище.

Крім Адама інше ім'я в документах вказано тільки в другого за старшинством Кадирова сина - Елі. Він також має два паспорти: один виданий на ім'я Алі Кадирова, а інший - на Алі Мусаєва.

Іще п'ять дітей Кадирова використовують під час поїздок за кордон паспорта з прізвищем другої дружини голови Чечні Фатіми Хазуєвої. Це Ашура, Фатіма, Есет, Шейх-Ахмед та Хусейн.