Трамп заявив, що президент Росії Володимир Путін почав стягувати війська до кордонів України після "катастрофи" з його вигнанням із Білого дому - тобто з його програшем на виборах.

Екс-президент США та ймовірний кандидат у президенти від Республіканської партії Дональд Трамп пообіцяв своїм виборцям завершити війну в Україні за 24 години після свого обрання на другий президентський термін.

На своєму першому передвиборчому мітингу перед прихильниками в Техасі в суботу Трамп заявив, що президент Росії Володимир Путін почав стягувати війська до кордонів України після "катастрофи" з його вигнанням із Білого дому - тобто з його програшем на виборах.

Він звинуватив адміністрацію президента Джо Байдена у тому, що вона навіть не намагається вести переговори з президентом Путіним.

"Не є збігом те, що "глибинна держава" (конспірологічний термін, згідно з яким у США існує скоординована таємна група, яка впливає на державну політику), переслідує мене навіть більше, відколи я пообіцяв закінчити війну в Україні", - сказав Трамп.

Він заявив, що може закінчити війну "дуже швидко", як тільки його оберуть президентом.

"Коли я говорю так, я збираюся досягти врегулювання дуже швидко... У мене буде врегулювання протягом 24 годин. Стоячи перед вами сьогодні, я - єдиний кандидат, який може дати таку обіцянку. Я заваджу Третій світовій війні, до якої ми наближаємося", - заявив Трамп.