Під санкції потрапила компанія-судновласник SUN Ship Management з ОАЄ, яка належить підсанкційному російському Совкомфлоту.

США запровадили нові санкції за порушення стелі цін під час торгівлі нафтою з Росії. Про це повідомив американський Мінфін у середу, 20 грудня.

"Сьогодні Управління з контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США (OFAC) продовжило посилювати дотримання цінового обмеження на російську нафту, спираючись на попередні дії, спрямовані проти судновласників і суден, причетних до транспортування російської сирої нафти за ціною, вищою за встановлену межу", – йдеться в повідомленні.

Заступник міністра фінансів Воллі Адеймо заявив, що нові санкції демонструють прихильність США дотриманню принципів політики цінового обмеження, яка сприяє досягненню цілей підтримки стабільних енергетичних ринків при одночасному скороченні доходів Росії для фінансування її війни проти України.

Сьогодні США наклали санкції на компанію-судновласника SUN Ship Management, зареєстровану в Об’єднаних Арабських Еміратах, яка належить підсанкційному російському державному оператору флоту Совкомфлот.

Також під обмеження потрапили:

  • Компанія Bellatrix Energy Limited (Гонконг);
  • Компанія Covart Energy Limited (Гонконг);
  • Компанія Voliton DMCC (ОАЕ).