Америка може запровадити обмеження на тлі погіршення відносин між країнами, яке спостерігається останнім часом.

Уряд США зараз може готуватися оголосити про запровадження санкцій проти "впливових осіб" Угорщини. Подібний крок провокує погіршення відносин між країнами. Про це у вівторок, 11 квітня, повідомляє угорське видання 444.hu з посиланням на дипломатичні джерела.

ЗМІ стверджують, що санкції можуть оголосити 12 квітня. На цю дату заплановано прес-конференцію посла США в Угорщині Девіда Прессмена.

За словами джерел, може повторитися ситуація 2014 року, коли США заборонили в'їзд восьми угорським чинним і колишнім чиновникам на тлі погіршення відносин між Вашингтоном і Будапештом.

Останнім часом між країнами також погіршилися відносини, зазначає видання.

Це пов'язано з різкими заявами Прессмана на адресу влади Угорщини. Він розкритикував угорських чиновників за те, що вони говорять про сприяння миру, тоді як їхня позиція містить ухил до Росії.

Прем'єр Угорщини Віктор Орбан публічно звинувачував американського дипломата у тому, що останній нібито тисне на його уряд.

Прессман, у свою чергу, відзначав, що випади щодо Угорщини відповідають позиції влади США.

Відзначимо, що глава МЗС Угорщини Петер Сіярто у своєму виступі перед Генеральною асамблеєю ООН 23 лютого закликав до "переговорів між США та Росією для припинення війни в Україні".