Було пошкоджено установку первинної переробки нафти потужністю 8 млн тонн, а це – 2,6% від загальної річної переробки РФ на рік.

Українські розвідники і Служба безпеки України організували спільну операцію з ураження нафтопереробного заводу в російському Нижньокамську (Татарстан). Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на інформоване джерело у вівторок, 7 квітня.

 

"Нічна "бавовна" на НПЗ у Татарстані – це спільна операція СБУ і ГУР. Український далекобійний дрон влучив в установку первинної переробки нафти на НПЗ у Нижньокамську, після чого там виникла пожежа", – розповів співрозмовник.

Стверджуєься, що потужність цієї установки 8 млн тонн нафти, а це – 2,6% від загальної річної переробки РФ на рік. При цьому сам завод входить до п'ятірки найбільших НПЗ Росії.

"Продовжуємо систематично працювати над тим, щоб у РФ було менше можливостей фінансувати загарбницьку війну проти України. Ми й надалі перекриватимемо кисень країні-бензоколонці, щоб мінімізувати надходження нафтодоларів до військового бюджету Росії", – резюмувало джерело.