Путін повідомив, що 1 липня закінчиться будівництво сховища, і наголосив, що розміщувати зброю будуть "без порушення зобов'язань щодо ДСНО".

Москва та Мінськ домовилися розмістити тактичну ядерну зброю на території Білорусі. Про це президент РФ Володимир Путін заявив в інтерв'ю телеканалу "Росія 24", пише російське пропагандистське агентство РИА Новости.

Путін повідомив, що 1 липня закінчиться будівництво сховища, і наголосив, що розміщувати зброю будуть "без порушення зобов'язань щодо ДСНО". За його словами, приводом для такого кроку стала заява Великої Британії про постачання Україні боєприпасів із збідненим ураном.

Путін також зазначив, що Білорусь "давно просила розмістити у себе на території російську ядерну зброю" і додав, що "Москва робить те, чим Сполучені Штати займаються вже десять років".

Президент країни-агресора зазначив, що боєприпаси зі збідненим ураном, які Захід збирається передати Києву, не належать до зброї масового ураження, але "так чи інакше створюють радіаційний пил і вважаються дуже небезпечними".