За будь-якого потенційного президента Путін намагатиметься використати те, що він вважає політичною дисфункцією в США, а також "тріщини в західній єдності".
Наразі поки що ніщо не свідчить про те, що глава РФ Володимир Путін готовий сісти за стіл переговорів з Україною для припинення війни. Результати президентських виборів у США навряд вплинуть на рішення російського президента.Про це мовиться у матеріалі CNN від 3 листопада.
Так, у разі обрання Камала Гарріс фактично продовжить політику адміністрації Байдена, яка підтримувала Україну, попри деякі розбіжності, такі як використання західної зброї для завдання ударів по об'єктах у глибині Росії.
Тоді як Дональд Трамп, зайнявши кардинально іншу позицію, припустив, що припинить підтримку військових зусиль Києва, і заявив, що може врегулювати війну "за один день". Умови мирного плану, запропоновані його кандидатом у віцепрезиденти Джей Ді Венсом, вражаюче схожі на список бажань Путіна.
"Що Трамп думає, що він може зробити, які важелі впливу він має, наразі незрозуміло, але я не думаю, що це швидкий процес", - зауважив Томас Грем, експерт з питань російської зовнішньої політики та почесний член Ради з міжнародних відносин.
На думку експертів, скорочення витрат США на допомогу цілком може призвести до змін на полі бою.
За будь-якого потенційного президента Путін намагатиметься використати те, що він вважає політичною дисфункцією в США, а також "тріщини в західній єдності", додав Грем.
Також аналітики пояснюють, що масштаби війни занадто великі для простих переговорів між Москвою і Києвом. Насправді це набагато ширший конфлікт між Росією і Заходом.
Незалежно від того, хто переможе у боротьбі за Білий дім, війна триватиме, "можливо, з меншою інтенсивністю, але довго".
"Адміністрація Гарріс, безумовно, не продасть українців, але вона дійсно перевірить їхню українську рішучість і те, чи готові вони продовжувати вести цю виснажливу війну", - припустив Джон Лаф, асоційований науковий співробітник Програми Росії та Євразії в лондонському аналітичному центрі Chatham House.