Румунія з країнами-союзниками домовилася посилити протиповітряну оборону у регіоні після падіння уламків.

Президент Румунії Клаус Йоганніс заявив, що падіння уламків російських дронів на території Румунії не є атакою, але це становить "серйозну проблему", повідомляє Agerpres.

Про це йшлося під час Всесвітнього форуму лідерів в Колумбійському університеті в Нью-Йорку. Відповідаючи на питання студентів, президент сказав, що на території Румунії тричі було виявлено уламки російських дронів, і хоч ніхто не постраждав, "це не означає, що ці інциденти не мають значення".

Румунський лідер додав, що Румунія з країнами-союзниками домовилася посилити протиповітряну оборону у регіоні після згаданих інцидентів.

"Хоча напади Росії не спрямовані на Румунію, ситуація неприйнятна. Безпілотники не атакують Румунію, але те, що їх уламки падають на територію країни, є реальною проблемою, яку потрібно вирішувати", - підкреслив Йоганніс.

Президент зазначив, що люди, які живуть поблизу кордону, бояться атак Росії, але розуміють важливість підтримки України.

"Вони бачать бомбардування на тому боці і думають, що якщо ми будемо стояти і дивитися, то можемо бути наступними", - підкреслив президент.