Словацька поліція зазначає, що після нападу на прем'єр-міністра додалися обов'язки, пов'язані із захистом осіб з групи ризику.

Поліція Словаччини заявила про зростання числа погроз членам чинного уряду та опозиційним політикам після замаху на прем’єр-міністра Роберта Фіцо. Про це повідомляє місцеве видання Aktuality.

"Ми зафіксували кілька десятків таких інцидентів. У кількох з них ми встановили конкретних осіб і, ймовірно, незабаром повідомимо про результати. Ми реєструємо погрози членам уряду та іншим політичним лідерам опозиції та коаліції", - розповів голова поліції Любомир Солак.

Він зазначи, що частка загроз значно зросла після нападу на прем'єр-міністра.

"Ми їх поступово аналізуємо, намагаємося безпосередньо ідентифікувати людей, які підтримують те, що сталося вчора, і ми повинні мати справу з тим, що це складно з точки зору навантаження на поліцейські служби", - поінформував посадовець.

Заступник голови поліції Растіслав Полякович додав, що правоохоронці тривалий час борються з загрозами школам, які їй після дзвінків про мінування доводилося охороняти.

Тепер після нападу на прем'єр-міністра Фіцо додалися обов'язки, пов'язані із захистом осіб з групи ризику.

"Ми посилили моніторинг осіб і місць, де можуть виникнути загрози, посилили моніторинг навколо телебачення і газет. Ми забезпечуємо безпеку всіх депутатів по всьому політичному спектру на території практично всієї Словаччини", - резюмував Полякович.