Спікер Палати представників заявив, що голосування допомогу Україні, Ізраїлю та Тайваню відбудеться в суботу, 20 квітня.

Голосування стосовно законопроєктів, які містять допомогу Україні, Ізраїлю та Тайваню відбудеться в суботу, 20 квітня. Про це заявив речник Палати представників Сполучених Штатів Америки (США) Майка Джонсона, повідомляє кореспондент Білого дому Жакі Генріх у соцмережі Х.

Джонсон заявив, що сьогодні Комітет з питань регламенту оприлюднить три законопроєкти, які стосуються фінансування інтересів національної безпеки Америки та її союзників в Ізраїлі, Індо-Тихоокеанському регіоні та Україні.

"Ці законопроєкти будуть винесені на розгляд за структурованим регламентом, який дозволить процес внесення поправок, разом з четвертим законопроєктом, який включає в себе Закон про РЕПО, законопроєкт про TikTok, санкції та інші заходи, спрямовані на протистояння Росії, Китаю та Ірану", - заначив посадовець.

За його словами, голосування про остаточне ухвалення законопроєктів слід чекати в суботу ввечері.

Президент США Джо Байден у колонці для The Wall Street Journal закликав законодавців якнайшвидше схвалити додаткову військову допомогу для України та Ізраїлю.

За його словами, США мають посилити підтримку Україні, щоб зупинити путіна від зазіхань на союзників по НАТО та пересвідчитися, що він не втягне американські війська в майбутню війну в Європі.

Ві додав, що в разі, коли Конгрес схвалить надання військової допомоги Україні та Ізраїлю, США не будуть виписувати "безлімітні чеки".

"Ми надішлемо військову техніку з наших запасів, а потім використаємо гроші, схвалені Конгресом, щоб поповнити ці запаси, купуючи в американських постачальників. Це включає ракети Patriot, виготовлені в Арізоні, ракети Javelin, виготовлені в Алабамі, і артилерійські снаряди, виготовлені в Пенсільванії, Огайо та Техасі. Ми б інвестували у промислову базу Америки, купували б американську продукцію, вироблену американськими робітниками, підтримували б робочі місця майже в 40 штатах і зміцнювали національну безпеку. Ми допомогли би нашим друзям, допомагаючи собі", - наголосив американський лідер.

Байден також зазначив, що путін намагався зламати волю українського народу, але йому це не вдалося.

"Тепер він намагається зламати волю Заходу. Ми не можемо дозволити йому досягти успіху. В історії є моменти, які вимагають лідерства та мужності. Це один із них", - резюмував американський президент.