Резиденція обіцяє бути розкішною, з монолітними залізобетонними стінами, позолоченими ручками на дверях, басейнами, ресторанами та особистим кабінетом, а також має мати "озброєну до зубів охорону".

Олександр Лукашенко будує під російським Сочі резиденцію з готелем на чотири номери площею 348 кв. м., ресторанним комплексом і не тільки. Про це у вівторок, 30 квітня, пише The Insider.

 

Повідомляється, що резиденція розташована в селищі Красна Поляна. 

 

"Вона обіцяє бути розкішною - стіни з монолітного залізобетону, позолочені ручки на дверях, басейни, кухні, ресторани, особистий кабінет і озброєна до зубів охорона", - вказує видання. 

 

Зокрема, видання посилається на проєктні документи групи компаній "Краснодаргражданпроект", яка будує резиденцію. На плані будівництва є 12 об'єктів загальною площею 7 374 кв. м на ділянці площею понад 97 248 квадратів. Третину площі забудови займає об'єкт "головна будівля", проектований для господаря.

У матеріалі йдеться про те, що в головній будівлі розташується гардеробна, банкетна зала, кухня для холодних і кухня для гарячих страв, їдальня, вітальня, ванна (адаптована для маломобільних осіб), кінотеатр, охорона і робочий кабінет.

На підземному поверсі буде розташований басейн, російська і турецька лазня, масажна, фітнес-зал, службова кімната охорони, пральня, серверна і навіть кімната для лиж.

Зверху ж буде побудована вітальня площею 62 квадрати, 20-метрова лазня. Дві менші спальні по 36 кв. м кожна, і головна - на 55 метрів.

Під головною будівлею запроектовано три VIP-котеджі - по 730 кв. м кожен. Один із них адаптований для проживання маломобільних осіб. Обладнані басейнами, їдальнею, трьома спальнями тощо.

Розслідувачі припускають, що цей маєток Лукашенко використовуватиме після того, як залишить президентську посаду - "добровільно чи вимушено". 

 

Вони додають, що будують резиденцію "тихо, через фірму-прокладку, за високим парканом".