Дениса Капустіна визнали винним в організації нападу на село в Брянській області в березні цього року, замаху на бізнесмена Костянтина Малофєєва і державній зраді.

У Москві суд призначив довічне позбавлення волі засновнику "Російського добровольчого корпусу" (РДК) Денису Капустіну, якого визнали винним в організації нападу на село в Брянській області в березні цього року, замаху на бізнесмена Костянтина Малофєєва і державній зраді. Про це з посиланням на пресслужбу суду повідомила російська агенція Інтерфакс.

Повідомляється, що Капустін відбуватиме покарання у колонії особливого режиму, як тільки його затримають, оскільки його оголосили в міжнародний розшук.

Процес щодо Капустіна пройшов у закритому режимі.

"У ФСБ РФ 2 березня 2023 року повідомили про проведення у прикордонному районі Брянської області заходів щодо знищення "озброєних українських радикалів". За словами губернатора Брянської області Олександра Богомаза, "українськими диверсантами" було здійснено обстріл автомобіля у Климівському районі. 6 березня у ФСБ заявили про запобігання замаху на голову ради директорів групи компаній Царгород Костянтина Малофєєва, автомобіль якого збиралися підірвати за допомогою саморобного вибухового пристрою", - йдеться в публікації.

За даними ФСБ, організатором обох злочинів був "засновник і один з керівників так званого Російського добровольчого корпусу, який мешкає на території України і діє під контролем СБУ, бере участь у бойових діях проти російських військ на боці України, громадянин РФ Капустін Денис, 1984 року народження".

У ФСБ також називали Капустіна організатором підготовки у серпні 2022 року диверсійно-терористичного акту "з використанням саморобного вибухового пристрою на об'єкті нафтогазового комплексу на території Волгоградської області".

"Росфінмоніторинг вніс Капустіна до переліку осіб та організацій, щодо яких є відомості про їхню причетність до екстремістської діяльності або тероризму. У Росії Капустіна оголошено у міжнародний розшук", - пише видання.