Міністр закордонних справ Великої Британії Девід Кемерон висловив сподівання, що Ізраїль не відповість на атаку Ірану.


Глава Міністерства закордонних справ Великої Британії Девід Кемерон заявив, що Лондон  сподівається, що Ізраїль не відповість на атаку Ірану. Про це повідомляє Sky News в понеділок, 15 квітня.

 

"Ми сподіваємося, що заходів у відповідь не буде. Найрозумніше, що можна зробити, це визнати, що іранський напад був провалом... Якщо поставити себе на місце Ізраїлю, абсолютно справедливо можна думати, що вони мають повне право дати відповідь. Але ми закликаємо їх не загострювати ситуації", - сказав Кемерон.

Президент Франції Еммануель Макрон заявив про готовність Парижа докласти зусиль, щоб не допустити регіональної ескалації після ударів Ірану по Ізраїлю.


"Ми всі цього боїмося (ескалації в регіоні - ред.)", - сказав він в ефірі каналу BFMTV.

 

Макрон зазначив, що Франція підтримувала Ізраїль за американської координації разом із Британією під час атаки Ірану, беручи участь в оборонній операції.

 

Він пояснив, що оскільки Франція має військову присутність у Йорданії на прохання цієї країни, її контингент, суворо дотримуючись завдань оборони, брав участь у перехопленнях під час іранських ударів.