Гендиректор КамАЗу не назвав покупця і суму угоди, але зазначив, що Daimler Truck не брав участі у житті російського автовиробника з лютого 2022 року.

Німецький автомобілебудівний концерн Daimler Truck продав свої 15% акцій у найбільшому російському виробнику вантажівок КамАЗ - російська автомобільна промисловість втратила останнього великого іноземного партнера. Про це в четвер, 15 лютого, повідомив гендиректор російського підприємства Сергій Когогін, пише The Moscow Times.

Гендиректор не назвав покупця і суму угоди, але зазначив, що Daimler Truck не брав участі у житті російського автовиробника з лютого 2022 року.

Daimler Truck став акціонером КамАЗу в 2008 році - тоді він придбав 10% виробника вантажівок за $250 млн. У 2010 році Daimler і Європейський банк реконструкції та розвитку купили ще 5% КамАЗу. Пізніше німецький концерн викупив 1%, який належав ЄБРР.

Зазначається, що до того через повномасштабне вторгнення РФ в Україну російський ринок покинули всі західні і світові автовиробники: останній великий завод продала корейська компанія Hyundai січні 2024 року.