Російська Федерація періодично погрожує світові ядерною зброєю та обіцяє "перетворити на попіл" європейські та українські міста.

Загроза застосування Росією ядерної зброї проти України наразі доволі низька. Про це у суботу, 24 лютого, заявив заступник начальника Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Вадим Скібіцький, інформує Інтерфакс-Україна.

Скібіцький уточнив, що загроза залишається. Він також зазначив, що періодично Росія буде повертатись до ядерного шантажу.

"Якщо у нас є якийсь успіх, коли у РФ бачать, що нам йде військова підтримка, допомога, то починається ядерний шантаж.  Це дуже потужний інструмент, який використовує РФ, для впливу на політичні  процеси, зокрема, у Європі. Насамперед це вибори у різних країнах та підготовка до виборів в Європарламент", - пояснив Скібіцький.

Скібіцький звернув увагу, що Росія може докласти зусиль аби КНДР отримала ядерну зброю.

"В КНДР просять технології, які стосуються ядерної зброї. І тут треба Росію до відповідальності закликати, тому що весь світ бореться за нерозповсюдження, а Росія відкрито починає працювати в цьому напрямку взамін на отримання додаткових боєприпасів, ракет та інших видів озброєння", - заявив представник ГУР МО.