Дане рішення було прийнято компанією на третій рік після повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Продовольчий французський гігант Danone оголосив, що завершив продаж своїх активів та згортає діяльність в Росії, на яку припадало близько 5% світових продажів компанії і де працював понад 30 років. Про це у суботу, 18 травня, йдеться у офіційному повідомлені Danone.

"Компанія Danone завершила продаж свого бізнесу з виробництва продуктів харчування в Росії ТОВ "Вамін Р" після отримання необхідних дозволів російських регуляторних органів", - йдеться в документі.

У свою чергу Le Figaro нагадує, що наприкінці березня французька група оголосила, що має необхідні дозволи російських регуляторних органів на продаж своєї російської дочірньої компанії та наблизилась до угоди з покупцем. Однак лише зараз домовленості вдалось фіналізувати.

"Продаж свого бізнесу з виробництва молочних та овочевих продуктів ТОВ "Вамін Р " - відомому як "Вамін Татарстан" - російській молочній компанії, що належить Мінтімеру Мінгазову, який має зв'язки з Рамзаном Кадировим, був запланований на найближчі тижні", - вказали журналісти.

Як нагадують у виданні, у березні йшлося, що "Вамін Татарстан" була готова заплатити 17,7 мільярда рублів. Експерти відзначали, що реальна вартість активів становить від 60 до 80 мільярдів.

Нагадаємо, що французька компанія заявила про припинення інвестиційних проектів у Росії ще 6 березня 2022 року.

Французька компанія Danone - один із найбільших виробників молочних продуктів та інших продуктів харчування, що працює у більш ніж 140 країнах світу. До Росії Danone прийшов у 1992 році. Російські активи компанії були записані на АТ "Данон Росія".