У Краснодарському краї було знищено місце зберігання ворожих БПЛА, пункти управління, кваліфіковані інструктори та курсанти.

Українські військові у ніч проти 21 червня завдали удару по місцю зберігання шахедів і супутній інфраструктурі в Краснодарському краї. Про це у неділю, 23 червня, повідомляють Військово-морські сили Збройних сил України.

Зазначається, що атака була організована і проведена ВМС у взаємодії зі Службою безпеки України.

"Підтверджено знищення силами і засобами ВМС ЗС України, у взаємодії зі Службою безпеки України, складу Shahed і супутньої інфраструктури", - заявили у відомстві.

У ВМС наголосили, що нові супутникові знімки підтверджують знищення "місць зберігання і підготовки до застосування Shahed-136/Герань-2, навчальних корпусів, пунктів управління і зв’язку розрахунків цих БПЛА, розташованих у Краснодарському краї.

Окрім засобів ураження також було знищено кваліфікованих інструкторів, які готували персонал з обслуговування пусків шахедів, а також тих курсантів, яких навчали завдавати ударів по території України за допомогою цих дронів-камікадзе.

"Військово-Морські Сили Збройних Сил України разом із побратимами з Сил оборони продовжують нищити ворога на землі, в морі та в повітрі", - йдеться в заяві ВМС.