У столичному Софійському соборі відбулася урочиста церемонія зустрічі Вифлеємського вогню, що прибув з батьківщини Ісуса Христа.

До України зі Словаччини прибув Вифлеємський вогонь миру - його передали представникам скаутської організації Пласт. Вогонь передали у міжнародному пішохідному пункті пропуску Малі Селменці. Від вогню запалили лампадки і свічки. Про це у недылю, 10 грудня, повідомили у Державній прикордонній службі України.

Далі вогонь відвезуть Укрзалізницю на 24 вокзали України, повідомили у Telegram-каналі УЗ, де пластуни будуть перепалювати вогонь і поширювати у своїх громадах. Доставлять лампадку також на передову для воїнів Сил оборони України разом із різдвяними подарунками.

 

УЗ

"Начальники 14 поїздів доставлять вогонь на 24 вокзали України, зокрема й на вокзали Краматорська, Покровська та Ізюму менш ніж за добу", - йдеться у повідомлені. 

 

УЗ

Як зазначили в компанії, вже 11 грудня будь-хто зможе отримати Вогонь для свого дому на вокзалах Києва, Вінниці, Хмельницького, Рівного, Сум, Чернівців, Дніпра, Івано-Франківська, Чернігова, Луцька, Одеси, Полтави, Херсону, Миколаєва, Запоріжжя, Черкас, Харкова, Львова, Ужгорода, Тернополя, Коростеня, Знамʼянки, Ізюму, Покровська та Краматорська, де будуть встановлені безпечні стенди з Вифлеємським вогнем миру.

Ввечері у неділю, 10 грудня 2023 року, у столичному Софійському соборі відбулася урочиста церемонія зустрічі Вифлеємського вогню. 

 

Укрінформ

Вифлеємський вогонь миру - міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового. Символічний вогонь запалюють скаути у палестинському місті Вифлеєм та поширюють в інші країни. Вогонь символізує мир, любов та добро. Ця традиція існує з 1984 року. В Україні вогонь вперше з’явився у 1992 році.