Російські соцмережі повідомляють про ще один удар БПЛА по арсеналу ГРАУ у Тверській області. Цього разу - по арсеналу N23.
У ніч проти суботи, 21 вересня, у Тверській області Росії сталася чергова пожежа на складі боєприпасів. Цього разу під удар потрапив 23 арсенал Головного ракетно-артилерійського управління Міноборони РФ (ГРАУ), повідомляє Telegram-канал ASTRA.
Зазначається, що місцева влада оголосила тривогу через атаку БПЛА, а невдовзі місцеві жителі почули вибухи і побачили пожежу.
"За даними ASTRA, 23-й арсенал ГРАУ атакований безпілотниками у селищі Октябрьском Тверської області", - йдеться у повідомленні.
Місцевий губернатор Ігор Руденя заявив, що на Південному Заході Тверської області начебто були збиті БПЛА. На місці працюють фахівці екстрених служб.
Октябрьский знаходиться менш, ніж у 20 км від Торопця, де днями теж сталася масштабна пожежа з детонацією на 107 арсеналі ГРАУ.