Михайло Подоляк наголосив, що політика "задобрення" агресорів підживлює їхнє прагнення множити свої злочини.

Власник Twitter (Х), американський мільярдер Ілон Маск помиляється у своїх припущення про необхідність схиляти Україну до несправедливого миру з Росією, бо це буцім стане причиною глобального конфлікту. Насправді, саме такі й призведуть до нової великої війни. Про це заявив радника керівника Офісу президента Михайла Подоляка на своєму Telegram-каналі.

Маск має рацію, коли говорить про загальнолюдський характер руйнівності російської агресії в Україні, проте бізнесмен робить помилку у своїх подальших міркуваннях, наголошує радник.

"Відмова (підтримувати Україну - ред.) точно не припинить війну, але неминуче призведе до різкого збільшення конфліктів у всьому світі і тріумфу сил зла", - зазначив Подоляк.

За такого сценарію апетити агресорів ставатимуть більше, а терористичні угруповання матимуть іще більше інвестицій. І все це "закінчиться великою війною на різних континентах", в якій, імовірно, доведеться брати участь і самим американцям, наголдосив Подоляк.

"На кожному з нас сьогодні лежить відповідальність за те, яким буде завтра світ... Будь-які сумніви стають живильним середовищем для агресорів, хвилюючи їхню свідомість думками про слабкість Західного світу. Відлуння цих сумнівів ми бачили в Ізраїлі", - підсумував радник керівника ОП.