Відомство зазначило, що арешт тим, хто не оновить за 60 днів дані, не загрожує, але їх чекає адміністративна відповідальність.

Військовозобов'язаним, які не оновлять свої облікові дані протягом 60 відведених днів, не загрожує в'язниця. Проте на них чекає адміністративне покарання. Про це з посиланням на коментарі Мінборони і Генштабу повідомляє у своєму матеріалі РБК-Україна.

Громадян, які не оновлять свої військово-облікові дані до 16 липня, можна буде притягнути до адміністративної відповідальності, пояснили у Міністерстві оборони.

Мова, зокрема, про статті 210 КУпАП (порушення правил військового обліку) та 210-1 КУпАП (порушення законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію).

Нема підстав говорити про те, що можна буде оновити дані після 16 липня року без притягнення до адміністративної відповідальності, запевняє відомство.

"У Міноборони звертають увагу, що процедура притягнення до адміністративної відповідальності та розмір штрафів змінюється з набуттям чинності закону України №3696-IX. Буквально вчора, 17 травня, його вже підписав президент", - додає ЗМІ.