Серце Сергія Сивохо зупинилося на 55-му році. У нього була хвороба легень, яка була хронічною.

Вранці 17 жовтня помер колишній гравець КВК, український актор та політик Сергій Сивохо. Про це повідомляє його близька подруга Світлана Бердецька у Facebook.

"Зараз кожен день дуже тяжкий, але сьогодні мені особливо погано. Сьогодні о 5:40 ранку помер мій добрий друг, ніжно любима мною людина, великий друг Ізраїлю, чудовий артист Сергій Анатолійович Сивохо. Мені буде тебе дуже бракувати. Вічна пам'ять Сергію", - написала вона.

За даними пресслужби артиста, які повідомили виданню OBOZ.UA, причиною смерті, яка настала в Німеччині, стала хвороба легень, яка була хронічною.

Варто зауважити, що Сергій Анатолійович Сивохо народився 8 лютого 1969 року в Донецьку. Він закінчив Донецький політехнічний інститут за фахом інженер-металург (обробка металів тиском). Трохи пізніше отримав другу освіту за напрямом економіст-юрисконсульт. Закінчив навчальний заклад за фахом Менеджмент організацій.

Став відомим Сивохо завдяки своїй грі за команду Дрім-Тім. У 2000-х роках вів розважальну програму Прихована камера на 1+1. З 2011 по 2013 роки був креативним продюсером програми Велика різниця по-українськи. У 2015-2017 та 2019 роках був членом журі проєкту Ліга сміху.

З 21 жовтня 2019 по березень 2020 року був радником Секретаря Ради національної безпеки і оборони з питань реінтеграції і відновлення Донбасу.