Російські ударні беспілотники і ракети були перехоплені та знищені в дев'яти областях України.
У ніч на вівторок російські загарбники запустили по Україні сім крилатих ракет Х-101 і 213 безпілотників різного типу. Більшість цілей знищила ППО, повідомили Повітряні сили ЗСУ 25 лютого.
Так, противник запустив дрони з напрямків російських міст Орел, Брянськ, Курськ, Приморсько-Ахтарськ. Крилаті ракети запустили літаки стратегічної авіації Ту-95мс.
Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та мобільні вогневі групи.
"Станом на 11.00 підтверджено збиття шести крилатих ракет Х-101 та 133-х ударних БпЛА типу Shahed та безпілотників інших типів у Полтавській, Сумській, Київській, Чернігівській, Черкаській, Кіровоградській, Житомирській, Миколаївській та Дніпропетровській областях", - йдеться у повідомленні.
При цьому зазначається, що ще 79 ворожих безпілотників-імітаторів були локаційно втрачені без негативних наслідків (зазвичай це відбувається під впливом РЕБ).