Підозрювані покинули Україну в день скоєння замаху на вбивство Айдоса Садикова, перетнувши кордон з Молдовою.


Двох громадянам Казахстану, яких підозрюють у виконанні замаху на вбивство казахського опозиціонера Айдоса Садикова, оголосили в міжнародний розшук. Про це повідомила пресслужба Офісу генерального прокурора в п'ятницю, 21 червня.

 

Чоловікам повідомили про підозру у замаху на умисне вбивство, вчиненому на замовлення та за попередньою змовою групою осіб.

"Завдяки скоординованим діям правоохоронців попередньо встановлено, що двоє чоловіків ретельно спланували вбивство журналіста, який має в Україні статус біженця", - йдеться у повідомленні.

 

Підозрювані, перетнувши польсько-український кордон, прибули в Україну 2 червня. У Києві вони орендували квартиру та придбали автомобіль для того, щоб постійно спостерігати за потерпілим та вивчати його маршрути пересування.

 

18 червня, в день скоєння злочину, один з підозрюваних підійшов до машини постраждалого, зробив постріл, а його спільник спостерігав за ситуацією навколо будинку. Після цього вони залишили місце злочину. Територію України підозрювані покинули в день скоєння замаху на вбивство, перетнувши кордон України та Молдови.

 

Наразі двох громадян Казахстану оголошено в міжнародний розшук. Голосіївський районний суд Києва заочно обрав їм запобіжні заходи, а саме - тримання під вартою.