Рашисти у своїй пропаганді вже два роки "знищують" наші Повітряні Сили, а тим часом українські пілоти в умовах потужної ворожої протидії здійснили уже понад 18800 вильотів.

Командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Микола Олещук у суботу, 24 лютого, розповів про успіхи Повітряних Сил за два роки повномасштабної війни.

"Два роки великої війни. 730 днів повітряних атак. Зафіксувати статистику нашої "воєнної рутини" непросто, адже оновлюється вона практично щогодини. Оновлюється російськими А-50-ми та "сушками", іранськими "шахедами" та "непереможними ракетами", ворожими пунктами управління, крейсерами, підводними човнами та цілими штабами флоту... За цей час Повітряними Силами проведено десятки блискучих операцій", - повідомив Олещук.

Загалом за два роки в небі України знищено:
1905 ракет різних типів. Серед них: 43 балістичних та 25 аеробалістичних - Х-47М2 Кинджал
4844 - ударних дрони та 7660 БпЛА оперативно-тактичного рівня.
340 - літаків.
325 - вертольотів.

"Щоденно кажу "ДЯКУЮ" підлеглим за знищені цілі та успішну бойову роботу. Адже за кожною цією цифрою - ЛЮДИ! 730 днів рашисти у своїй пропаганді "знищують" наші Повітряні Сили, а тим часом українські пілоти в умовах потужної ворожої протидії здійснили уже понад 18800 вильотів. Із них 7800 - на вогневе ураження, 8900 - на авіаційне винищувальне прикриття. Поки що на радянській техніці. Проте ми чекаємо і активно працюємо над тим, щоб найближчим часом до битви врешті долучились F-16!" - йдеться в повідомленні командувача.