Керівник ГУР очолював українську делегацію в Болгарії. Там він зустрівся з міністром оборони та головним розвідником країни.

Керівник Головного управління розвідки міністерства оборони генерал-майор Кирило Буданов відвідав Болгарію на чолі делегації. Там він зустрівся з міністром оборони та головним розвідником країни. Про це повідомляє болгарське інформагентство БГНЕС у вівторок, 8 серпня.

Українська делегація провела зустрічі з міністром оборони Болгарії Тодором Тагарєвим та директором болгарської Служби військової розвідки бригадним генералом Венеліном Венєвим.

"Під час переговорів обговорили стан регіональної та міжнародної безпеки, перспективи розвитку ситуації та інші теми, що становлять взаємний інтерес. З болгарської сторони було порушено та уточнено питання щодо сайту Миротворець", - йдеться в повідомленні відомства.

У болгарському міноборони високо оцінили зустрічі, "підкреслили продуктивність переговорів і висловили задоволення рівнем двостороннього співробітництва".

Дата самого проведеного візиту невідома - болгарська сторона її не розкриває. Однак наприкінці минулого тижня місцевий телеканал bTV опублікував інтерв’ю з главою ГУР Міноборони.