У Борисполі шукають працівників на кілька вакансій в авіаційній галузі. Після заяви в ОП про можливе відкриття одного з аеропортів, у мережі припустили, що відкриття аеропорту Бориспіль вже незабаром, але ні.

На сайтах з пошуку роботи з'явилися вакансії у галузі авіації, при тому, що усі українські аеропорти з початку війни не працюють. На вакансії, в яких Бориспіль зазначений місцем дислокації, звернув увагу журналіст Андрій Цаплієнко.

Він нагадав, що раніше з'явилась інформація, що аеропорт може запрацювати.

"Вакансії з аеропорту Бориспіль почали зʼявлятися на сайтах. Напередодні з'явилась інформація, що аеропорт може запрацювати. Хоча зараз це виглядає, як фантастика", – написав Цаплієнко.

 

 

 

При цьому він нагадав, що аеропорт Тель-Авіва в Ізраїлі ні на день не припинив працювати попри те, що Ізраїль зазнавав масових ракетних обстрілів з боку терористів ХАМАС.

Пізніше з’ясувалося, що працівників шукає не аеропорт Бориспіль, а державне авіапідприємство Україна. Воно займається обслуговуванням вищого керівництва України. Літаки Ан-148 та Airbus A-319, вакансії пілотів на які "засвітилися" на сайті, використовуюся вищим керівництвом для перельотів.

Читайте також:
Зараз ринок праці зростає досить динамічно - експерт
У США закликали до "підвищеної обережності" в польотах над Білоруссю