Укрзалізниця застосовує комбіноване транспортування, резервну тягу та об’їзні маршрути, щоб забезпечити доставку пасажирів.

Укрзалізниця 24 жовтня повідомила про ускладнення руху через обстріли у кількох регіонах.

Укрзалізниця застосовує комбіноване транспортування, резервну тягу та об’їзні маршрути, щоб забезпечити доставку пасажирів та евакуацію маломобільних осіб і тварин.

Зазначаєтьс, що на Кіровоградщині вночі внаслідок обстрілу була пошкоджена залізнична інфраструктура. Пожежі оперативно ліквідовано, постраждалих немає, габарит відновлено на обох коліях.

Однак через знеструмлену ділянку затрималися 4 поїзди:

  • №51/52 Одеса - Запоріжжя;
  • №127/128 Львів - Запоріжжя;
  • №7/8 Харків - Одеса;
  • №53/54 Дніпро - Одеса.

Середній час затримки - понад 2 години.

На Харківщині через обмеження руху поїзди до Лозової прямують змінним маршрутом із затримками.

Потяг №92/91 Краматорськ - Одеса доправлено автобусним сполученням до/від ст. Кегичівка.

Потяг №103/104 Краматорськ - Львів змінив маршрут, але здійснено цивільну евакуацію 19 пасажирів, 2 котів та песика.

Крім того, сьогодні об’їзним маршрутом через Мерефу із затримкою близько 2 годин рухатимуться:

  • №102 Херсон - Краматорськ;
  • №104 Львів - Краматорськ;
  • №712 Київ - Краматорськ.

На Сумщині астосовується комбінована логістика потяг + автобус. Пасажирів потягу №787 Терещенська - Київ перевозять автобусами від ст. Кролевець до Конотопа. Далі вони сідають у поїзд №779 Суми - Київ.