Регулятор планує терміново провести додаткові консультації із урядом з приводу тарифів на воду.

Національна комісія, яка здійснює держрегулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), скасувала своє рішення від 29 червня щодо підвищення тарифів на воду. Про це стало відомо у понеділок, 3 липня.

Так, сьогодні під час відкритого засідання голова комісії Костянтин Ущаповський заявив, що на період воєнного стану позиція президента Володимира Зеленського є достатньою підставою для того, щоб НКРЕКП скасувала своє рішення.

"Верховний головнокомандувач (президент – ред.) в період воєнного стану висловився проти рішення про перегляд тарифів на водопостачання та водовідведення, що є самодостатньою підставою для скасування ухваленого комісією рішення. При цьому прем'єр-міністр України наголосив на необхідності проведення додаткових консультацій щодо такого рішення", – сказав він.

Після цього Ущаповський запропонував скасувати постанову від 29 червня 2023 року і його підтримали одноголосно. Він також доручив терміново підготувати необхідні матеріали для додаткових консультацій із урядом з приводу тарифів на воду.