Серед найбільших за обсягом відрахувань – плата за користування надрами, що зросла в 7,5 рази, – до 1,3 млрд гривень.

Група Метінвест бізнесмена Ріната Ахметова у I кварталі 2024 року збільшила сплату податків і зборів до бюджетів усіх рівнів в Україні на 70% проти аналогічного періоду минулого року – до 4,2 млрд гривень. Про це йдеться у звіті компанії, оприлюдненому у понеділок, 22 квітня.

Вказано, що серед найбільших за обсягом відрахувань – плата за користування надрами, що зросла в 7,5 рази проти I кварталу 2023 року, – до 1,3 млрд гривень.

Також група збільшила сплату податку на доходи фізичних осіб на 22% – до 791 млн грн.

Крім того, Метінвест перерахував до бюджету 870 млн гривень єдиного соціального внеску, що на 20% перевищує показники І кварталу 2023 року.

Генеральний директор компанії Юрій Риженков заявив, що позитивної динаміки відрахувань вдалося досягти попри війну й безліч несприятливих для бізнесу чинників.

"Як найбільший платник податків у галузі, ми усвідомлюємо, що від нашої стабільної роботи залежить економіка прифронтових регіонів та всієї країни, а також спроможність підтримувати армію та українців. І робитимемо все, щоб і надалі долати всі випробування воєнного часу на шляху до перемоги", – заявив він.

Читайте також: