Ремонтні роботи виконувалися у 40 населених пунктах Донецької, Дніпропетровської та Одеської областей.

За тиждень з 11 по 17 березня ремонтно-відновлювальні бригади ДТЕК відновили постачання електрики для 40 тис. споживачів у 40 населених пунктах Донецької, Дніпропетровської та Одеської областей. Всі постраждали внаслідок бойових дій, повідомляє пресслужба енергокомпанії у понеділок, 18 березня.

"Найбільш запеклою залишається ситуація на Донеччині, де через активні бойові дії щодня пошкоджуються енергооб’єкти, а місцеві мешканці залишаються без світла. За тиждень енергетикам вдалося відновити світло для 36,6 тисяч родин, оселі яких були без електроенергії через ворожі атаки", - говориться в повідомленні. 

На півдні Дніпропетровщини, де також постійно страждає від обстрілів енергетична інфраструктура, вдалося відновити енергозабезпечення для 2,1 тис. домогосподарств. На Одещині повернули світло для 1,3 тис. споживачів.

"Енергетики продовжують підтримувати енергосистему й українців в умовах повномасштабної війни. За понад два роки ми повернули світло вже 11,3 млн родин Київщини, Дніпропетровщини, Одещини, Донеччини та столиці. Безперервно працюємо для того, щоб у кожній домівці було світло", - зазначив генеральний директор ДТЕК Мережі Олександр Фоменко.