Нічні повітряні атаки РФ призвели до відключення ліній електропередачі у Миколаївській та Одеській областях.

Через російські обстріли та через негоду зафіксовані відключення світла у 11 регіонах України. Про це повідомило Міненерго у середу, 19 липня.

Так, внаслідок грозового шторму, який пройшов країною, і викликаних ним технологічних порушень знеструмлювалися понад 140 населених пунктів у шести областях: в Дніпропетровській області – 75 населених пунктів, у Запорізькій області – 37, в Сумській – 14, в Полтавській – 12, в Чернігівській – 6, у Київській області – 4.

Уночі росіяни завдали чергового удару по території України. Зафіксовано пошкодження лінії електропередачі в Миколаївської області, внаслідок чого частково знеструмлений один населений пункт.

А в Одеській області внаслідок пошкоджень, завданих ракетною атакою, було відключення кількох ліній електропередачі, знеструмлено майже 3 тис. споживачів. Ремонтні бригади чекають на допуск, щоб почати огляд ліній та відновлювальні роботи.

Також через обстріли знеструмлювалися 33 населених пункти у Донецькій області. Залишається без світла частина абонентів у Запорізькій, Сумській, Херсонській, Харківській, Чернігівській областях.

Ремонтні бригади працюють там, де це дозволяє безпекова ситуація.

Триає ремонтна кампанія на об’єктах генерації – теплової, гідро- та атомної. Електростанції виробляють достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів. Дефіциту немає.