Головний тренер збірної України вважає, що результат у майбутньому матчі не буде стояти на першому місці.

У матчі проти збірної Молдови Україна не буде намагатися перемогти за будь-яку ціну. Про це на передматчевій пресконференції заявив головний тренер "синьо-жовтих" Сергій Ребров.

За словами наставника, він також дасть проявити себе у сьогоднішньому матчі тим, хто ще не виходив на поле у попередніх товариських поєдинках. Зокрема місце у воротах буде довірено Андрієві Луніну.

"Дуже важливо давати можливість зіграти всім футболістам. Не можна, щоб гравець приїхав у розташування збірної й узагалі не зіграв у товариському матчі. Усі отримали шанс, матимуть шанс завтра. Не знаю, який склад є основним, а який - неосновним.

У будь-якому разі результат важливий, але він не виходить на перший план. Ми проводили ротацію, надали ігровий час усім футболістам. Зараз іде нормальна планомірна підготовка до Євро.

Завтра буде грати Лунін, усі отримали свій шанс. У нас дуже хороші воротарі, які грають на високому рівні. Я задоволений конкуренцією, яка є на цій позиції.

Я дивився багато матчів Молдови, це дуже міцна команда. Я бачив гру проти Польщі, коли молдовани програвали - 0:2 та вирвали перемогу. Ця команда посіла четверте місце в групі, але заслуговувала на більше. Завтра ми будемо дуже серйозні, надто для нас це остання зустріч перед стартом на Євро.

Чому це не дуже серйозний суперник, якщо він обіграв Польщу? Оцінювати за кількістю перемог у відбірному турнірі? Усі поєдинки для нас дуже важливі. Різні суперники з різною манерою гри. Я з великою повагою ставлюся до збірної Молдови, передивився багато її матчів. Я вважаю, що це дуже міцна команда", - цитує Реброва УАФ.