Спікер зазначив, що в оборонній операції на Авдіївському напрямку в районі населених пунктів Тоненьке Орлівка - Бердичі українським захисникам сприяє рельєф місцевості.

ЗСУ заблокували російських віськових на підході до села Орлівка поблизу Авдіївки. Про це в середу, 28 лютого, повідомив спікер ОСУВ Таврія Дмитро Лиховій, пише Радіо Свобода.

Спікер зазначив, що в оборонній операції на Авдіївському напрямку в районі населених пунктів Тоненьке  Орлівка - Бердичі українським захисникам сприяє рельєф місцевості.

"Там обороні має сприяти сам рельєф: там каскад водосховищ, і такий було обрано пріоритет. Таким чином, підрозділи ЗСУ на Авдіївському напрямку продовжують ведення оборонної операції", - сказав Лиховій.

Речник повідомив, що росіяни намагалися просуватися за підтримки артилерії, мінометів, FPV-дронів та авіації, але вийшло не так, як вони задумали.

"Не все так просто, як може комусь здатися, відбувається на цьому напрямку для противника - біля села Орлівка штурмові групи росіян були заблоковані на підході до села або на його крайніх околицях", - уточнив Лиховій.