Корабельне угруповання росіян розгорнуто в кількості 14 кораблів, із них 10 в Чорному та чотири в Азовському морях.

Росіяни нанесли удар в напрямку острова Зміїний. Про це 18 вересня повідомляють Сили оборони півдня України.

Зазначається, що війська РФ активізував авіацію. За минулу добу було нанесено 5 авіаційних ударів із застосуванням 10 керованих авіабомб у райони населених пунктів Одрадокам'янка, Миколаївка, Веселе. Пошкоджено шість приватних будинків та трансформатор. Люди не постраждали.

Крім того, за минулу добу ворог здійснив 69 артилерійських обстрілів з використанням близько 350 снарядів, у тому числі 12 обстрілів населених пунктів Херсонського району. Внаслідок обстрілів двоє цивільні загинуло, троє поранено, пошкоджено 12 будинків, два промислових підприємства, пошкоджено лінії електропередач.

Як зазначили у Силах оборони півдня України, корабельне угруповання росіян розгорнуто в кількості 14 кораблів, із них 10 в Чорному та чотири в Азовському морях. Ракетоносії заведені в пункти базування.

Триває контрбатарейна боротьба, противник продовжує маневри силами та засобами, ознак формування ним наступальних угруповань не виявлено.

Також повідомляється, що Сили оборони півдня продовжують виконання вогневих завдань.

За минулу добу росіяни втратили 44 війсьових, три гармати, один безпілотний літальний апарат розвідувального типу, дві одиниці автомобільної техніки, три човни.