На Запорізькому напрямку нацгвардійці поцілили у два Су-25: один штурмовик РФ знищено, другий - зайшов на аварійну посадку.


Нацгвардійці знищили один та уразили ще один російський штурмовик Су-25 на Запорізькому напрямку. Про це повідомила Національна гвардія України в Facebook у четвер, 25 травня. 

Зазначається, що один із них - на рахунку Героя України, гвардійця з позивним Бандит на прізвисько Запорізький месник.

 

"На Запорізькому напрямку противник активно використовує бойову авіацію. 25 травня окупаційні війська РФ намагалися нанести ураження по позиціях сил оборони України з застосуванням пари Су-25 із повітря. В цей час на бойовому чергуванні знаходилися нацгвардійці - Запорізький месник і його бойовий побратим. Бійці чітко ідентифікували ворожу авіацію і влучно відпрацювали по повітряним цілям із ПЗРК", - йдеться у повідомленні.

 

В результаті бойової роботи перший літак Су-25 було повністю знищений, його пілоту вдалося катапультуватися над тимчасово-окупованою територією, другий літак збив Запорізький месник. Після його пострілу ворожий Су-25 був серйозно пошкоджений і вимушений зайти на аварійну посадку.

 

"У кінці злітної смуги мелітопольці спостерігали чорний стовп диму. Перед цим пролунали глухі вибухи", - додали в Нацгвардії.

 

Зазначається, що гвардієць Запорізький месник загалом уже знищив сім російських літаків.