Російські загарбники три рази намагалися потіснити наших воїнів з позицій на Харківському напрямку, зазначає Генеральний штаб.

Російські військові продовжують тиснути на Харківському напрямку. Найнапружена ситуація залишається на Покровському напрямку. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ на своєму Telegram-каналі в суботу, 15 червня.

Харківський напрямок

На Харківському напрямку від початку доби російські загарбники три рази намагалися потіснити наших воїнів з позицій. Біля Тихого атаку відбито. За уточненими даними, за 14 червня, на цьому напрямку ворог втратив понад 112 осіб вбитими та пораненими. Також знищено бойову броньовану машину, десять автомобілів, три одиниці спеціальної техніки та три склади з боєприпасами. Пошкоджено танк, дві артсистеми, п’ять автомобілів і одиницю спецтехніки.

Покровський напрямок

Нині там триває три бойових зіткнення в районах Новоолександрівки, Євгенівки та Новоселівки Першої. Стільки ж атак вже відбито.

Куп’янський напрямок

Нині там тривають п’ять боєзіткнень. В районах населених пунктів Петропавлівка, Андріївка, Греківка та Невське окупанти намагаються вибити наші підрозділи з позицій. Ситуація контрольована.

Сіверський напрямок

Противник атакує наших воїнів біля Роздолівки. Там триває бій. Ворог успіху не має.

Курахівський напрямок

Успішно відбито п’ять спроб ворога вклинитись в нашу оборону неподалік Побєди та Парасковіївки.

Времівський напрямок

Наші воїни відбивають атаку в районі Старомайорського. Ситуація контрольована. Біля Урожайного та Водяного чотири боєзіткнення вже завершились. Противник зазнав втрат та перегруповується.

Оріхівський напрямок

Ворог здійснив дві невдалі спроби витіснити українських воїнів з позицій у районі Малої Токмачки і Роботиного. Втрати окупантів уточнюються.