Жодна з українських ракет не була перехоплена "високоефективною" протиповітряною обороною противника, запевнили у Генштабі ЗСУ.

У ніч на понеділок українські військові нанесли низку ударів у тимчасово окупованому Криму і знищили зенітні комплекси російських агресорів. Про це повідомив Генштаб ЗСУ 10 червня.

"Сьогодні вночі Сили оборони України завдали успішних ударів по одному зенітному ракетному дивізіону С-400 окупантів в районі Джанкоя, а також двох ворожих зенітних ракетних дивізіонах С-300 біля Чорноморського та Євпаторії", – йдеться у повідомленні.

У Генштабі запевнили, що жодна з українських ракет не була перехоплена "високоефективною" протиповітряною обороною противника. А після ударів було зафіксовано негайне припинення роботи радарів комплексів С-300/С-400.

"Відмічена подальша детонація боєкомплектів у всіх трьох районах стартових позицій зенітних ракетних дивізіонів РФ. Далі буде", – додали у Генштабі.

У російських пабліках пишуть, що Крим атакували принаймні 12 ракет ATACMS. При цьому ППО начебто "працювало", але були чутні глухі звуки "прильотів" саме у тих місцях, де розташовані позиції 31 дивізії ВКС і ППО РФ.