Пекін відкинув аргументи ЄС і США про те, що китайська галузь електромобілів працює з надлишком потужностей.

Китай має надію, що Євросоюз перегляне тарифи на китайські електромобілі та зупинить рух у "хибному напрямку", щоб захистити свою автомобільну промисловість від конкуренції. Про це повідомляє Reuters з посиланням на китайське державне інформаційне агентство Сіньхуа.

Інсайдери галузі кажуть, що і Європа, і Китай мають причини укласти угоду в найближчі місяці, щоб уникнути додаткових мільярдів доларів нових витрат для китайських виробників електромобілів, оскільки процес ЄС дозволяє перегляд.

Пекін заявив, що буде вживати заходів для захисту своїх інтересів після того, як Єврокомісія напередодні оголосила про введення додаткових мит до 38,1% на імпортовані китайські електромобілі з липня.

Пекін відкинув аргументи ЄС і США про те, що китайська галузь електромобілів працює з надлишком потужностей, що загрожує закордонним автовиробникам через субсидований експорт.

Тарифи сповільнять поширення електромобілів, поставлять під загрозу досягнення цілей щодо зміни клімату та підвищать витрати для споживачів.

Цей крок ЄС був зроблений менш ніж через місяць після того, як Вашингтон оприлюднив плани збільшити мита на китайські електромобілі в чотири рази до 100%