Окупаційний "суд" визнав їх винними за статтями про жорстоке поводження з мирним населенням, убивство, замах на вбивство та умисне пошкодження чужого майна.

У самопроголошеній "ДНР" окупаційний суд засудив 33 українських військових 36-ї бригади морської піхоти ВМС України та 17-ї танкової бригади ЗСУ до позбавлення волі на строк від 27 до 29 років у колонії суворого режиму. Про це сьогодні, 7 лютого, з посиланням на Слідчий комітет РФ пише Медуза

Повідомляється, що фігурантів справи визнано винними за статтями про жорстоке поводження з мирним населенням, убивство, замах на вбивство та умисне пошкодження чужого майна.

Згідно з обвинуваченням, у перші дні повномасштабного російського вторгнення в Україну, з 24 лютого по 10 березня 2022 року, українські військові обстріляли житлові будинки в селах Сартана, Саханка, Талаківка, Старий Крим, Зайченко, с. та Дзержинське в Донецькій області, внаслідок чого загинув 17-річний мирний житель, жінка дістала забій головного мозку, а в обстріляних селах пошкоджено і знищено 42 домогосподарства і два цивільні автомобілі.

"Слідчий комітет РФ оприлюднив імена деяких засуджених: Роман Шостак, Володимир Торшин, Денис Назаров, Артем Швидкой, Олександр Олійник (усі - 36-а бригада), Олександр Плотніков, Юрій Акімов, Сергій Палійчук, Сергій Довгалюк, Михайло Ізотов, Євгеній Попцов (всі - 17-а бригада)", - йдеться в публікації.