Вночі росіяни завдали двох ракетних ударів по Кураховому - поранили 15 цивільних, пошкодили 20 багатоповерхівок.

Внаслідок нічних ракетних ударів по Кураховому Донецької області поранено 15 цивільних. Про це повідомили в Донецькій обласній прокуратурі.

"Вночі росіяни завдали двох ракетних ударів по Кураховому - поранили 15 цивільних, пошкодили 20 багатоповерхівок. Також у громаді пошкоджено медичний заклад у Гострому, обстріляно Острівське", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється також, що напередодні зранку росіяни обстріляли відносно віддалене від фронту Родинське Покровської громади - пошкодили 16 будинків.

Під удар потрапила й тилова Удачненська громада - у Молодецькому поранено людину.

Місто Вугледар зазнало 2 авіаударів і 35 артобстрілів, під вогонь потрапила й Новоукраїнка.

У Зеленому Гаю Комарської громади поранено людину, пошкоджено приватний будинок і 7 багатоповерхівок.

"На Донецькому напрямку, окрім Курахового, під постійними обстрілами Красногорівка, Максимільянівка і Єлизаветівка Мар'їнської громади. На ранок росіяни тричі ударили по Авдіївці - в зоні ураження п'ять вулиць. У Гродівській громаді обстріляні Прогрес, Вовче і Євгенівка", - йдеться в повідомленні прокуратури.

Правоохоронці додають, що в Торецьку поранено 1 людину, пошкоджено інфраструктурний об'єкт і 3 будинки, ще 1 будинок пошкоджено у Дружбі. У Часовоярській громаді пошкоджено промислову будівлю, у Званівці, пошкоджено 4 будинки, у Лиманській громаді внаслідок обстрілів зайнялися 2 пожежі.

Загалом за добу росіяни поранили 21 жителя Донеччини.