Російські окупанти у тимчасово окупованій Донецькій області планують ввести в систему виправних колоній навчання для засуджених по ремонту військової техніки. Першими освоюватимуть спеціальність в'язні з трудових колоній у Горлівці та Макіївці, повідомив в ефірі національного телемарафону речник Генштабу ЗСУ Андрій Ковальов, передає УНН.

"Командування російських окупаційних військ планує в системі виправних колоній на тимчасово окупованих територіях Донецької області, а також прикордонних з нею районах російської федерації, ввести в навчання для засуджених спеціальності по ремонту броньованої та автомобільної військової техніки окупантів", - поінформував речник.

За його словами, загарбники вже розпочали розробку навчальних матеріалів та формування наочних матеріалів - стендів, схем та макетів.

"Передбачається, що першими освоювати спеціальності ремонту військової техніки окупантів почнуть в'язні з виправної трудової колонії №27 у місті Горлівка та виправної колонії №32 у місті Макіївка. Російські загарбники планують залучити цих зеків для ремонту військової техніки також безпосередньо у районах ведення бойових дій", - зазначив Ковальов.