На думку UDF, існує високий ризик того, що пісенний конкурс, який відбудеться у травні наступного року, буде небезпечним для країни.

Федеральний демократичний союз (UDF) оскаржує фінансування, виділене на організацію пісенного конкурсу Євробачення-2025. Про це повідомляє RTS.

Противники планують поставити питання проведення Євробачення-2025 на референдум. Основними причинами для цього стали збільшення кількості антисемітських інцидентів та сатаністських і окультних виступів. Вони навели приклад виступу представниці Ірландії Bambie Thug та демонстрації проти участі Ізраїлю.

Згідно з UDF, існує високий ризик безпеки, коли Євробачення відбудеться у Швейцарії наступного травня. Партія оголосила, що хоче координувати збір підписів проти виділення коштів на організацію конкурсу зацікавленими містами, такими як Цюріх, Женева, Базель та Берн/Бьєль.

"Останнім часом почастішали антисемітські інциденти. Протести проти ізраїльської співачки в цьому році викликають занепокоєння щодо проведення Євробачення в Швейцарії, яке може становити значну загрозу безпеці країни, також не забуваємо, що зростає кількість заявок, які оспівують сатанізм і окультизм, як приклад - Bambie Thug", - йдеться у повідомленні.