Модель опублікувала пост, в якому поділилася фотографією Ахмеда Манасри, який у віці 13 років напав з ножем на перехожих в Єрусалимі.

Модель Джіджі Хадід опинилася в центрі скандалу, коли поділилася публікацією в Instagram, у якій ідеться про те, що Ізраїль "єдина країна у світі, яка тримає дітей як військовополонених". Про це повідомляє Daily Mail.

Свій допис вона проілюструвала фотографією хлопчика Ахмеда Манасри, як приклад. Він будучи 13-річному віці, влаштував різанину в Єрусалимі.

У дописі зірка подіумів звинуватила Ізраїль у "викраденні, зґвалтуванні, приниженні, тортурах, вбивствах палестинців".

 instagram.com/gigihadid

 

Однак після шквалу критики Хадід вибачилася за пост, заявивши, що використала неправильний приклад. 

"Для мене важливо ділитися реальними історіями про труднощі, які пережили і продовжують переживати палестинці, але цими вихідними я поділилася тим, що не перевірила і не обдумала глибоко перед тим, як перепостити", - написала вона.

За її словами, вона "хотіла показати, як ізраїльський уряд порушує міжнародне право", і сказала, що з палестинською дитиною, заарештованою Армією оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ), будуть поводитися інакше, ніж з ізраїльською дитиною, яку зупинили військовослужбовці ЦАХАЛу.

28-річна актриса, яка була обличчям Maybelline, а зараз бере участь у рекламних кампаніях Versace, заявила, що засуджує насильство проти всіх людей.

"Бажання свободи і гуманного ставлення до палестинців і бажання безпеки для євреїв можуть бути важливими для однієї і тієї ж людини - в тому числі і для мене", - сказала вона.

Але потім вона переключилася на звинувачення Ізраїлю в порушенні прав людини і підкреслила багаторічні зловживання з боку Ізраїлю. Вона не згадала про теракт 7 жовтня або поточну ситуацію із заручниками.