В кількох районах столиці розвантажать важливі ділянки доріг, де ведеться ремонтні роботи.


Київська міська військова адміністрація ухвалила низку рішень щодо розвантаження важливих дорожніх артерій, через ремонти яких ускладнене автомобільне сполучення в місті. Про це повідомила пресслужба КМВА в Telegram у вівторок, 4 липня.

"Плановий ремонт дорожнього покриття, шляхопроводів та мостів суттєво ускладнив автомобільний рух в кількох районах столиці. Особливо труднощі виникли зі сполученням правого та лівого берегів Дніпра. Для покращення комфорту киян та в безпекових цілях деякі важливі дорожні артерії Києва мають бути розвантажені", - зазначив голова КМВА Сергій Попко.
 

Військова адміністрація столиці визначила завдання, аби від 4 липня на Парковій дорозі та Дніпровському узвозі ремонтні роботи проводилися лише в нічний час, а протягом дня транспорт буде курсувати вільно.
 

Крім того, ремонт шляхопроводу біля станції метро Лівобережна завершать раніше запланованих строків - до кінця цієї доби.
 

Ремонт на проспекті Романа Шухевича перед Північним мостом переведений в режим цілодобової роботи й має бути завершений протягом цього місяця.