Повітряна тривога в Києві тривала майже 2 години. Українська ППО знищила всі повітряні цілі, які летіли на столицю.

Начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко розповів про атаку на Київ удосвіта 12 червня.

"Ворог завдав чергового ракетного удару по столиці.  Удар був комбінований, із застосуванням різного типу озброєння. Так противник випустив крилаті ракети Х-101/Х-555/Х-55 із бортів стратегічних бомбардувальників Ту-95МС. Ці ракети заходили на Київ з південного напрямку кількома хвилями. Практично одночасно з ракетами на столицю з того самого південного напрямку рухалися ворожі ударні БПлА. Під час відбиття цієї атаки противник випустив по столиці, за попередніми даними, ще й балістику", - йдеться в повідомленні.

Повітряна тривога в Києві тривала майже 2 години.

Силами та засобами протиповітряної оборони всі повітряні цілі були знищені! Знову маємо завдячувати професіоналізму воїнів ППО. Їхня відмінна робота вкотре зберегла життя киян! (Точну кількість та тип ракет повідомлять у своїх звітах Повітряні Сили.) За попередніми даними, в столиці без постраждалих та руйнувань, - йдеться далі в повідомленні начальника КМВА.

Сергій Попко підкреслив, що не можна ігнорувати повітряну тривогу.

"Ця атака вкотре продемонструвала, що агресор не відмовиться від ракетного терору Києва. І для ефективності своїх ударів рашисти будуть шукати нові і нові комбінації аби пробити нашу протиповітряну оборону. Тож ніколи не ігноруйте сигнали повітряної тривоги! Завжди перебувайте в укриттях під час небезпеки. Бережіть себе та своїх близьких. І вірте в нашу Перемогу!" – додав начальник КМВА.