Чоловік заманював до себе додому хлопчиків - він обіцяв їм солодощі і казав, що дозволить пограти на ігровій приставці. Деяких дітей він ґвалтував кілька разів.

 
Стосовно 70-річного громадянина, жителя міста Южний, в суд направлено обвинувальний акт. Чоловіка підозрюють у зґвалтуваннях, сексуальному насильстві і розбещенні 13 дітей. Про це повідомляє прес-служба Офісу генпрокурора.
 
"Розслідуванням встановлено, що неодноразово судимий за статеві злочини мешканець м. Южний протягом 2020-2021 років заманював хлопчиків у віці від 8 до 14 років у своє тимчасове житло. Він обіцяв дітям дозволити пограти на ігровій приставці, мобільному телефоні і поїсті. Через фізичну перевагу і безпорадність неповнолітніх чоловік чинив по відношенню до них дії сексуального характеру", - йдеться в повідомленні.
 
Відзначається, що стосовно більшості дітей фігурант чинив сексуальне насильство вдруге, а стосовно декого це тривало кілька місяців.
 
Після скоєння злочину він залякував дітей, щоб вони нікому не розповідали про те, що сталося.
 
Зловмисник неодноразово потрапляв у поле зору поліції та відбував покарання у місцях позбавлення волі, потім змінював не лише своє місце проживання, а й прізвище.
 
Підозрюваного взято під варту.