Володимир Зеленський та Халук Байрактар обговорили подробиці будівництва заводу Baykar в Україні та виробництво нової продукції з використанням українських комплектуючих.

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із генеральним директором турецької компанії Baykar Халуком Байрактаром. Про це повідомляє прес-служба глави держави у п'ятницю, 9 серпня.

"Основну увагу співрозмовники приділили подальшій співпраці України з компанією з метою посилення обороноздатності української армії. Сторони також обговорили подробиці будівництва заводу Baykar в Україні та виробництво нової продукції з використанням українських комплектуючих", – йдеться у повідомленні.

Володимир Зеленський високо оцінив внесок Халука Байрактара та його компанії у збільшення могутності українських Збройних сил України у боротьбі з агресором та вручив йому орден За заслуги І ступеня.

 

"Кожен в Україні знає, що таке Байрактар, знає вашу компанію. Дякую вам, дякую президенту Ердогану за вашу підтримку та підтримку громадян Туреччини в цій війні з російською агресією", – сказав президент.