Сьогодні президент відвідає острів Хортиця у Запоріжжі, де зароджувалося українське козацтво.

Президент Володимир Зеленський привітав українських військових з Днем захисників і захисниць України і подякував за сумлінне виконання військового, службового та громадянського обов'язку, відвагу, героїзм і самопожертву. Відповідне привітання в четвер, 14 жовтня, було опубліковано на сайті глави держави.

"Це всенародне свято втілило в себе глибинні історичні традиції українців і нерозривно з'єдналося зі святом Покрови і Днем Українського козацтва", - наголосив Зеленський.

Він зазначив, що в ці складні для України роки військові щодня зі зброєю в руках захищають рідну землю від російського агресора.

Президент від імені українського народу подякував усім захисникам і захисницям України за сумлінне виконання військового, службового та громадянського обов'язку, відвагу, героїзм і самопожертву.

"Низько вклоняємося перед світлою пам'яттю полеглих і згадуємо всіх, хто в різні часи національної історії загинув в боротьбі за свободу і незалежність Української держави", - наголосив він.

За словами глави держави, наша віра, правда і перемога як символи свята Покрова завжди допомагали нам вистояти в боротьбі з ворогами і в подальшому надихають нас на перемогу.

"Нехай незламний і нескорений козацький дух захисників української землі всіх поколінь назавжди буде для нас невичерпним джерелом натхнення для розвитку сучасної і міцної України", - наголосив Зеленський.

Сьогодні глава держави здійснить візит до Запоріжжя, в тому числі відвідає острів Хортиця, де зароджувалося українське козацтво. Інформацію про візит Президента оприлюднено на сайті Запорізької ОДА.